Vypnout reklamy

Série Oppo Reno 2 je komplétní. K dispozici máme informace o specifikacích k telefonu Reno 2F. Určitě půjde objednat na stránkách Gearbest

Nový mobilní série Reno bude disponovat třemi modely a to je Reno 2, Reno 2Z a Reno 2F. Specifikace Reno 2 a 2Z byly odhaleny, avšak ohledně 2F máme k dispozici právě teď.

Oppo je další čínskou značkou, která dokonce poráží firmu Apple. Reno 2F je poháněn čipem Helio P70, který má 8GB RAM. Chytrý telefon disponuje interní paměti o velikosti 128GB a má 6.53 palcový FHD+ AMOLED displej se snímačem otisků prstů.

Oppo Reno 2 série
Oppo Reno 2 série

Zadní strana telefonu

Na zadní straně jsou pak čtyři senzory, kde jeden senzor je 48MPx Samsung ISOCELL Bright GM1 a k tomuto hlavnímu senzoru je připojen i 8MPx širokoúhlý senzor a další dva senzory s 2MPx.

Oppo Reno 2F má 10x digitální ZOOM jako 2Z, avšak na rozdíl od těchto dvou telefonu, tak tento má Ultra Dark Mode 2.0.

Oppo Reno 2 série
Oppo Reno 2 série

Dále je zde vysouvací pop-up kamera.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.