Vypnout reklamy

Oppo vydá první skládaný telefon ke konci června

Skládané telefony jsou poslední dobou velmi populární, pokud by se snížila jejich cena, tak je určitě možné, že by mohly nahradit stávající klasiku. Proto na vlak nastupuje i firma Oppo.

Tato Čínská společnost očekává, že svůj první skládaný telefon odhalí právě ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Toto čtvrtletí začíná v dubnu a končí v červenci. Není však jisté, jestli se bude jednat o klasický skládaný telefon nebo vytahovací jako je Oppo X 2021 -je to však koncept, který pravděpodobně světlo světa neuvidí.

Kromě Oppo, tak se vydá na cestu skládaných telefonu i firma Xiaomi, Vivo a dokonce Google oznámil, že něco takového pro rok 2021 chystá. Není však jisté, kdy přesně tyto společnosti vydají skládané telefony.

Většina výrobců se přiklání k tomu, že budou vyrábět skládané telefony, které se skládají dovnitř, tedy typ Huawei Mate X a Xs pravděpodobně trendy nebudou, protože se rozkládaní vně.

Huawei však už oznámil nový skládaný telefon pro rok 2021 a to je Mate X2. Očekává se také nový Samsung Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 a to někdy ve třetím čtvrtletí tohoto roku, tedy toto lét.