Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S8 teprve vyšel a už je tady plán na Galaxy S9

Je jisté, že firma má veškeré plány přísně schované a vždy, když vydají nový telefon, tak musí operovat s něčím novým, aby firma nezapadla a nepřestaly se o ní lidi zajímat. V dnešním kapitalistickým světě je důležité být rychlý a inovativní a Samsung to moc dobře ví. Proto přijde s novou generaci Snapdragon chipsetu a […]

Samsung Galaxy S9

Je jisté, že firma má veškeré plány přísně schované a vždy, když vydají nový telefon, tak musí operovat s něčím novým, aby firma nezapadla a nepřestaly se o ní lidi zajímat. V dnešním kapitalistickým světě je důležité být rychlý a inovativní a Samsung to moc dobře ví. Proto přijde s novou generaci Snapdragon chipsetu a tím pádem i s Exynos?

Samsung už na nové Samsung Galaxy S9 začal pracovat. Nový Snapdragon 835 a Exynos 8895 je nejrychlejší chipset, který kdy mohl v chytrých telefonech Android být.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Podle nových spekulací další vlajkový telefon firmy Samsung přijde s novým chipsetem Snapdragon 845. Bude se jednat o 7nm chipset? Tento chipset je teprve v testování a tak je otázkou, jestli ho stihnou řádně otestovat na nasazení do ostrého provozu v roce 2018. Samsung se netajil tím, že do masivní produkce 7nm chipsetů se pustí na začátku roku 2018.