Vypnout reklamy

K dispozici máme plnohodnotné specifikace k telefonu Google pixel 4. Víme také, že v prodejní krabičce nebudou sluchátka ani konvertor z 3.5mm audio na USB-C.

10.10.2019

Plnohodnotné specifikace Pixel 4 telefonu

Nový telefon od Google dorazí již brzy. Odhaluje se nám kousek po kousku, až už si myslíme, že není co odhalovat.

Server 9to5Google získal specifikace tohoto telefonu, kde je jak velikost baterie, tak i čip. Jde vidět, že telefony se od sebe liší zájmena velikostí displeje.

Google pixel 4
Google pixel 4

Co nejvíce přitáhlo pozornost, tak to je kapacita baterie u menšího telefonu Pixel 4, která má pouze 2800mAh. Za to Pixel 4 XL disponuje 3700mAh baterií.

Taktéž to vypadá, že Google přejmenoval Visual Core na Pixel Neural Core. Zpracování obrazu má tak být mnohem lepší s novým čipem Snapdragon 855. Google tedy na své telefony nepustí variantu plus.

Google Pixel
Google Pixel

V boxu budou opět chybět sluchátka a to jak kabelová, tak i bezdrátová. Firma zahájí prodej Pixel Buds 2 a pokud jste tedy ochotní utratit více peněz, tak je můžete mít.

Taktéž bude chybět konvertor z 3.5mm na USB-C.

Telefony Pixel 4 se mají představit již 15. října.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.