Vypnout reklamy

Určitě jste nemohli minout informaci o telefonu Pocophone F1, který má úžasný výkon a nízkou cenu. Jedná se o super dostupný mobilní telefon s vlajkovým hardwarem. Telefon byl původně určen pouze pro trh v Indií, ale je také v Evropě. Vypadá to tedy, že velmi brzy dostane mobilní telefon nejnovější systém Android 9 Pie, což je […]

16.9.2018

Telefon Pocophone F1 viděn na GeekBench s Android 9 Pie

Určitě jste nemohli minout informaci o telefonu Pocophone F1, který má úžasný výkon a nízkou cenu. Jedná se o super dostupný mobilní telefon s vlajkovým hardwarem. Telefon byl původně určen pouze pro trh v Indií, ale je také v Evropě.

Vypadá to tedy, že velmi brzy dostane mobilní telefon nejnovější systém Android 9 Pie, což je skvělá zpráva. Vycházíme tedy z testu na GeekBench, kde se telefon objevil s nejnovějším systémem.

Xiaomi Pocophone F1 test na Android 9

Xiaomi Pocophone F1 test na Android 9

Nicméně Android 9 Pie telefonu Xiaomi Pocophone F1 neprospívá, protože dosahuje až o 17% horšího skóre, než s Android 8. Myslíme si však, že se jedná stále o neodladěnou verzi systému. Tímto však Xiaomi naznačuje, že nový systém na Pocophone F1 dorazí dřív, než je tomu zdrávo. Věříme, že do konce roku je tady.

  • V testu více jáder obdržel telefon s Android 8 9003 bodů a s Android 9 Pie pouze 7523 bodů.
  • V jedno-jádrovém testu zase Android 8 2438 bodů a Android 9 2036 bodů.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)