Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Pocophone F1 získá Game Turbo

Novinka v podobě Game Turbo míří i na telefon Pocophone F1. Poté, co byla funkce k dispozici na Mi 9 telefonu, tak míří i na Pocophone F1.
Pocophone F1 Game Turbo

Xiaomi již dávno představilo novinku v podobě Game Speed Booster a to na Mi 9 telefonu. Stejnou funkci obdrží i telefon Pocophone F1, akorát se bude funkce jmenovat Game Turbo.

Opětovně se jedná o funkci, která zlepší hraní na mobilním telefonu a to tak, že se optimalizují jednotlivé procesy. Jedná se o stejný způsob, jaký používá Honor GPU Turbo, tak Xiaomi taktéž optimalizuje CPU a GPU jednotku k tomu, aby bylo hraní příjemnější a ničím nerušené.

Nicméně nejedná se o nějakou magickou rychlost. Namísto toho, aby telefon zvyšoval frekvenci CPU nebo GPU, tak se pouze uklidí nepořádek a snaží se mód udržovat telefon při konstantním FPS.

Game Turbo dokáže čistit paměť, udělat snímek obrazovky, nahrávat, změnit Wi-Fi na mobilní data a mnohem více bez toho, aniž byste museli ukončit hru. Výhodou je, že můžete při hraní používat aplikace jako WhatsApp, Facebook dokonce i prohlížeč.

Pocophone F1
Pocophone F1

Xiaomi plánuje do těchto pohyblivých oken implementovat co nejvíce aplikací.

Nová aktualizace se objeví na telefonu Pocophone F1 již brzy.

Zdroj