Pokémon Go chystá akce k oslavě Mistrovství světa 2023

Včera oznámila společnost Niantic, že uspořádá řadu tematických událostí v hře Pokémón Go, aby oslavila nadcházející Mistrovství světa v Pokémonech v roce 2023. Tato AR hra přinese několik aktivit mezi 11….

Pokémon Go chystá akce k oslavě Mistrovství světa 2023

Včera oznámila společnost Niantic, že uspořádá řadu tematických událostí v hře Pokémón Go, aby oslavila nadcházející Mistrovství světa v Pokémonech v roce 2023. Tato AR hra přinese několik aktivit mezi 11. a 13. srpnem, ale hráči se mohou dostat k dalším odměnám sledováním živého vysílání Pokémón Go na platformě Twitch, kde budou zobrazeny různé kódy pro časově omezené výzkumy.

To je spousta odměn, které lze získat během několika dní. V hře i v Jokohamě se konají oslavy, které umožňují trenérům naplnit své tašky do plna. Časově omezené výzkumy jsou tím nejlepším zpestřením, protože nabízejí exkluzivní odměny za sledování alespoň 30 minut živého vysílání Pokémón Go na Twitchi.

Časté dotazy (FAQ):

1. Jaké druhy odměn mohu získat za sledování živého vysílání na Twitchi?

– Sledováním živého vysílání na Twitchi můžete získat exkluzivní odměny, které jsou přístupné pouze pomocí kódů z časově omezených výzkumů.

2. Jak dlouho musím sledovat živé vysílání, abych získal/a tyto odměny?

– Chcete-li získat odměny, musíte sledovat alespoň 30 minut živého vysílání Pokémón Go na Twitchi.

3. Kde mohu najít kódy pro časově omezené výzkumy?

– Kódy pro časově omezené výzkumy budou zobrazeny přímo během živého vysílání na platformě Twitch.

4. Jak mohu být součástí Pokémón Go Twitch livestreamu?

– Stačí se připojit na platformu Twitch a vyhledat Pokémón Go kanál. Tam můžete sledovat živé vysílání a získat odměny za sledování.

Nechte se tedy unést světem Pokémónů a připojte se k oslavám Mistrovství světa v Pokémónech v roce 2023! Sledujte živá vysílání na Twitchi a sbírejte exkluzivní odměny!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/pokemon-go/2023-world-championship-timed-research/