Vypnout reklamy

Pokemon Shield díky emulaci běží i na Androidu

Pokemon Shield běží na Androidu skrz emulátor Skyline Edge. Výkonnější emulátor, který je k dispozici pro podporovatelé Patreon.

Na Redditu se objevilo video, kde je celých 14 minut hry ze zařízení Android. Hra běží na emulátoru Skyline Edge Emulator. K vidění je město, souboje, otevřený svět. To vše při příjemných FPS, které sice nejsou úplně stabilní avšak na emulátor je to zázrak. Nicméně v soubojích je stálých 80fps.

Skyline je open-source Nintendo Switch emulátor pro ARMv8 Android tablety a telefony. Můžete také popadnout normální verzi na stránkách Skyline a Githubu a to zcela zdarma. Nicméně je potřeba mít Skyline Edge, který je prozatím ve vývoji. Na klasickém emulátoru Skyline hra nepojede.

Právě emulátor Skyline Edge nabízí zlepšení v oblasti výkonu. Tento emulátor je však dostupný jen pro ty, kteří podpořili tým skrz Patreon. Skyline Edge má nyní vylepšený kód pro grafiku a také masivní kompatibilitu.

Edge je tak v předběžném přístupu, ale jen pro lidi z Patreonu. Pokud vás nebaví čekat, tak zamiřte na Patreon zde. Pokémon Shield je dvojče Pokémon Sword, který je dostupný od roku 2019 na Nintendo Switch. Hodnocen této hry jsou smíšené, ale není to vůbec špatná hra.