Vypnout reklamy

Chytrá kamera, která dokáže vybírat ty nejlepší snímky po vyfocení se neobjeví na telefonech Pixel 2. Funkce Top Shoots zůstane pouze na Pixel 3.

5.5.2019

Populární chytrá kamera na Pixel 3 nebude na Pixel 2

Google dokázal přidat do telefonu Pixel 2 funkce, které se zde z počátku neobjevovaly. Jedná se třeba o noční mód nebo hřiště. Nicméně na Pixel 3 telefonu je jedna funkce, která se nedostane na starší telefony Pixel.

Jedná se o funkci Top Shot, která udělá pár snímku ještě předtím, než spoušť zmáčknete. Jedná se o milisekundové snímky, které však zachrání výslednou fotografií před zavřenými očima, úškleby a další.

Umělá inteligence vám pak doporučí snímek, který byste měli použít jako výsledný. Aby funkce “Top Shot” fungovala, tak je potřeba mít zapnutou funkci “Motion”. Zapněte ji a otevřete aplikaci kamery. Následně umístěte kruhovou ikonku do horní prostřední části displeje.

Ve chvíli, kdy pak spustíte galerií a fotografií, kterou jste použili zároveň s “Top Shot”, tak uvidíte několik snímků mezi kterými se můžete pohybovat a vybírat. Až si budete jistí, tak stačí fotografií uložit. Originální fotografie se nesmaže a taktéž tady zůstane.

Funkce “Top Shot” funguje jak pro přední, tak i zadní kameru. Google sdělil, že funkce nebude dostupná na prvních dvou chytrých telefonech Pixel. Důvod, proč se tomu tak nestane, tak to stále nevíme. Testy byly prováděny i na Pixel 2 telefonu jen zde nebyl automatický výběr.

Pixel 3
Pixel 3

Pokud zákazníci opravdu budou chtít funkci “Top Shot” z Pixel 3 telefonu, tak si budou muset stáhnout APK soubor Pixel 3 aplikace kamery.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)