Vypnout reklamy

Portál darujnotebook pro zajištění distanční výuky na školách

Vydáno dne: 29.10.2020

Portál darujnotebook pro zajíštění distanční výuky na školách. Je zde seznam škol, které IT techniku potřebují. Lze jim vybavení darovat nebo zapůjčit.

V rámci českého červeného kříže vznikl nový portál, který se nazývá darujnotebook.cz. V případě, že firma nebo i obyčejný člověk disponuje notebookem či tabletem, který nevyužívá, tak ho může darovat nebo zapůjčit.

Portál již má předpřipravené smlouvy, které se školou podepíšete a zařízení darujete. Je zde seznam škol, které poptávají IT techniku a vy je můžete přímo oslovit.

IT technika slouží dětem, které například nemají vůbec PC a nemohou tak provádět distanční výuku a škola nemá dostatek finančních prostředků ze strany státu, aby tohle mohla uskutečnit.

Pokud tedy kdokoliv z Vás disponuje jakýmkoliv zařízením, které škola poptává, tak můžete udělat dobrý skutek a to buď zápůjčkou nebo darem.

Další zajímavé příspěvky
Kirin 9000 v testu
Huawei Mate 40

Nový čip Kirin 9000 v testu na Geekbench. Nabízí silný výkon a lepší, jak Snapdragon 865. Pojďme se tedy podívat, Přečíst si více

Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Xiaomi Mi Air 2 Pro sluchátka
Xiaomi Mi Air 2 Pro

Nová sluchátka Xiaomi Mi Air 2 Pro k dispozici. Sluchátka stojí okolo 100$ a nabízejí aktivní potlačení hluku, nový kodek Přečíst si více

Samsung Galaxy A52 kamerové specifikace
Samsung Galaxy A72

Samsung dorazí s Galaxy A52 v prosinci tohoto roku a my máme k dispozici specifikace kamery tohoto telefonu a také Přečíst si více