Poslední Sparťan: Sláva nad šílenstvím – propojení Slay the Spire a Darkest Dungeon

Minulý týden jsem měl tu čest účastnit se Pocket Gamer Connects v Helsinkách, kde jsem měl možnost pokecat s několika neuvěřitelně talentovanými vývojáři ohledně jejich nadcházejících her. Dnes se podíváme na…

Poslední Sparťan: Sláva nad šílenstvím – propojení Slay the Spire a Darkest Dungeon

Minulý týden jsem měl tu čest účastnit se Pocket Gamer Connects v Helsinkách, kde jsem měl možnost pokecat s několika neuvěřitelně talentovanými vývojáři ohledně jejich nadcházejících her. Dnes se podíváme na Last Spartan: Glory Over Madness, hru, kterou vývojář popsal jako spojení her Slay the Spire a Darkest Dungeon. Jestliže tato premisa hned nezaujme, nevím, co by mohlo.

Glory Over Madness vás postaví do role posledního Sparťana, který se snaží přežít kampaň plnou příběhu, kde udržet zdravý rozum bude čím dál tím těžší, protože se budete střetávat s čím dál tím více nepřáteli, kteří čerpají inspiraci z řecké mytologie a Lovecraftovského mytologického světa. … [VÍCE]

FAQ:

1. O jaký typ hry se jedná?

Last Spartan: Glory Over Madness je nazývána rogelike RPG hrou, která spojuje herní prvky her Slay the Spire a Darkest Dungeon.

2. Jaká je hlavní premisa hry?

Hlavní premisou hry je přežít kampaň plnou příběhu jako poslední Sparťan a udržet si zdravý rozum v soubojích s nepřáteli inspirovanými řeckou mytologií a Lovecraftovým světem.

3. Jaký je hlavní cíl hry?

Cílem hry je přežít a porazit všechny nepřátele, kteří se postaví poslednímu Sparťanovi, a dokončit kampaň plnou příběhu.

4. Kdy bude hra dostupná?

Datum vydání hry Last Spartan: Glory Over Madness zatím není známo.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/last-spartan-glory-over-madness/upcoming-roguelike-rpg/