Vypnout reklamy

Před objednávky Galaxy S8 začnou o 10. dubna

Samsung samozřejmě znovu potvrdil jeho vlastní událost, která se koná 29. března, ale kdy měly být před-objednávky nebylo řečeno. Podle Korejské společnosti půjde telefon do prodeje celosvětě 21. dubna. V nové zprávě zároveň stojí, že 10. dubna začnou před-objednávky. Tedy o 2 týdny později po oznámení a pár dnů dřív, než začne oficiální prodej. v […]

Samsung samozřejmě znovu potvrdil jeho vlastní událost, která se koná 29. března, ale kdy měly být před-objednávky nebylo řečeno. Podle Korejské společnosti půjde telefon do prodeje celosvětě 21. dubna.

V nové zprávě zároveň stojí, že 10. dubna začnou před-objednávky. Tedy o 2 týdny později po oznámení a pár dnů dřív, než začne oficiální prodej. v Korei však bude telefon dostupný již 15. dubna.

Galaxy S8 a Galaxy S8+ budou mít velký displej 5,8 a 6,8 palců Infinity Displeje. Dále Qualcomm Snapdragon 835 (USA) a Exynos 8895 (pro EU a celý svět, krom USA), 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště s microSD kartou. Dále je k dispozici 8MPx přední fotoaparát a 12MPx zadní fotoaparát.

Nová sluchátka AKG v krabici Galaxy S8 nebo Galaxy S8+

Nová sluchátka AKG

Nová sluchátka AKG

Galaxy S8 nabídne 3250 mAh baterii a S8+ 3750 mAh baterii. V telefonu již bude Android 7.0. V krabici s telefonem budou také nové sluchátka AKG. Budou stát 112$.

zdroj: sammobile