Vypnout reklamy

Přední panel Huawei Mate 10 Pro s poměrem 17:9

Přemýšleli jste nad vydanými telefony v uplynulém roce. Většina mobilních telefonu se totiž snaží o to, aby rámeček nebyl téměř viděn. Co mají všechny tyto telefony společné? Telefony jako Mi MIX 2, G6, S8 nebo Note 8 a V30. Všechny tyto telefony mají okraje telefonu zaoblené. Jedná se jen čistě o estetickou úpravu a hlavně […]

Huawei Mate 10 Pro

Přemýšleli jste nad vydanými telefony v uplynulém roce. Většina mobilních telefonu se totiž snaží o to, aby rámeček nebyl téměř viděn. Co mají všechny tyto telefony společné?

Telefony jako Mi MIX 2, G6, S8 nebo Note 8 a V30. Všechny tyto telefony mají okraje telefonu zaoblené. Jedná se jen čistě o estetickou úpravu a hlavně má snížit počáteční šok z extra vysokého poměru stran. Zároveň zaoblené rohy pomáhají v případě, kdy telefon spadne na jeden z rohů. Ihned se roh nerozbije a spíše se jenom poškrábe.

Foto předního panelu Mate 10

Když se poprvé objevila zpráva, že Mate 10 bude mít svou vlastní filozofií ohledně designu, tak i přesto má telefon zahnuté rohy, když se podíváme na přední panel. Stejně jako dřív se na předním panelu nenachází snímač otisků prstů a místo toho zůstane logo Huawei Mate .

Telefon má však poměr stran 17:9, což je vyšší než klasický 16:9, ale zase kratší než LG, které má 2:1 a Samsung 18.5:9

Všimněte si také, že Mate 10 Pro je jiný telefon od Mate 10, který jsme již viděli na renderech. Nicméně budou disponovat stejné specifikace včetně Kirin 970.

Série Huawei Mate 10 bude představena 16. října, což je až za měsíc. Avšak věříme, že budou k dispozici další úniky informací.