Vypnout reklamy

Facebook se pravděpodobně pomalui připravuje na spojení tří svých aplikací do jedné. Přejmenuje Instagram i WhatsApp.

10.8.2019

Připravte se na WhatsApp, Instagram, Messenger v jedné aplikaci

Už dávno jsme slyšeli o možnosti spojit tři aplikace do jedné. Možná to spousta vás neví, ale firma Facebook vlastní právě aplikace WhatsApp a Instagram.

Tři populární aplikace budou spojené do jedné. Facebook již informoval zaměstnance Instagramu, WhatsApp s tím, že tyto aplikace chce přejmenovat.

Připravme se tedy prozatím na aplikaci WhatsApp od Facebook a Instagram od Facebook. Podle všeho již nebude název krátký. Možná to bude právě jen na chvíli, protože spousta lidí neví, že tyto aplikace patří pod Facebook.

Instagram, WhatsApp
Instagram, WhatsApp

Následně je tedy možné, že opravdu Facebook spojí všechny aplikace pod jeden název Facebook. Sami se nechali slyšet, že chtějí, aby lidé věděli, že WhatsApp i Instagram jsou součásti Facebooku.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.