Pro Evropu bude Note 8 s dual-sim?!

Na internetu se objevila informace, že právě Evropská verze Galaxy Note 8 bude mít dvě. Jedna bude s jednou sim a druhá s dual-sim. Není to však jisté a stále se čeká na oficiální potvrzení. Avšak na oficiální stránce Samsungu se objevila informace, kde byl model SM-N950F/DS (dual-sim), což by podle čísla modelu odpovídalo na […]

galaxy_note_8

Na internetu se objevila informace, že právě Evropská verze Galaxy Note 8 bude mít dvě. Jedna bude s jednou sim a druhá s dual-sim. Není to však jisté a stále se čeká na oficiální potvrzení.

Avšak na oficiální stránce Samsungu se objevila informace, kde byl model SM-N950F/DS (dual-sim), což by podle čísla modelu odpovídalo na Exynos variantu, což je Evropský trh a dále (krom US). Tato informace se objevila na podstránce, která patří Rakousku. Jak bude slot na karty není jistý. Možná, že se bude jednat o hybridní slot (SIM nebo microSD).

Galaxy Note8  Dual SIM?

Galaxy Note8 Dual SIM?

US verze Note 8 bude představena 23. srpna, a taktéž i Evropská verze. Avšak Snapdragon (US trh) bude mít podle všeho pouze single-SIM.