Vypnout reklamy

Vývojáři z Telltale se pokusí dokonči sérií The Walking Dead

Vydáno dne: 26.9.2018

Vývojářské studio Telltale Games náhle oznámilo ukončení působení na trhu, ale i přesto se ještě pokusí dokončit hru The Walking Dead. Tento týden se dostane na Android telefon další díl série The Walking Dead, ale zbývají ještě další dva díly. Společnost vydala prohlášení na svém Twitter účtu. Sdělují, že se svými partnery se budou snažit […]

Vývojářské studio Telltale Games náhle oznámilo ukončení působení na trhu, ale i přesto se ještě pokusí dokončit hru The Walking Dead. Tento týden se dostane na Android telefon další díl série The Walking Dead, ale zbývají ještě další dva díly.

Společnost vydala prohlášení na svém Twitter účtu. Sdělují, že se svými partnery se budou snažit dokončit celou sérií The Walking Dead. Nicméně nemohou to slíbit.

Android hra The Walking Dead se nedočká svého konce

Android hra The Walking Dead se nedočká svého konce

Celý tým, který pracoval na The Walking Dead byl propuštěn z Telltale Game bez nároku na odstupné. Tím pádem je velmi těžké říct, kdo vlastně sérií bude dokončovat a jakým způsobem? Vývojářům z Telltale Game již nabídly pomocnou ruku různá vývojářská studia, jako je třeba Ubisoft nebo EA.

Firma propustila všech svých 250 zaměstnanců a studio zavře za sebou dveře po dokončení práce na Minecraft: Story Mode. Studio navíc mělo velké plány, kterých se ale nedočká.

Zdroj

Buroň Tomáš