Průvodce dveřmi s klasickými postavami v Robloxu

Hledáte na závodní dráze zvláštní dveře a nejste si jisti, co máte udělat? Stačí vyslovit uctívaná jména a odemknete jejich tajemství. Cože? Příliš záhadné? Tak dobře, náš průvodce Roblox The Classic…

Průvodce dveřmi s klasickými postavami v Robloxu

Hledáte na závodní dráze zvláštní dveře a nejste si jisti, co máte udělat? Stačí vyslovit uctívaná jména a odemknete jejich tajemství. Cože? Příliš záhadné? Tak dobře, náš průvodce Roblox The Classic Character Doors vám vysvětlí přesně, co musíte udělat, abyste prošli zvláštním koridorem a vyzvedli token na konci.

Začněte hrát na Roblox The Classic Hub nebo zkuste náš průvodce Roblox The Classic Cloud Secret pro více tajemných úkolů.

### Průvodce Roblox The Classic Character Doors

Dveře postav jsou jedním z matoucích úkolů v misích Classic Hubu. Naštěstí je poměrně snadné projít, jakmile znáte trik!

#### Najděte dveře postav

Dveře postav jsou umístěny na závodní dráze. Můžete se tam dostat sestoupením po žebříku do díry označené cedulí s černobílou vlajkou. Jakmile jste tam, následujte okraj dráhy směrem vlevo k dveřím.

#### Otevření dveří postav

Stojíte před dveřmi… ale jak je otevřít? Stačí říct jména jednotlivých známých tváří na nich tím, že je napíšete do chatboxu. Váš avatar je nahlas řekne a příslušný dveře zmizí na pár vteřin, což vám umožní proběhnout do další sekce.

Nevíte jména vývojářů? Dobře, nevadí. Nemusíte provádět hluboký ponor do historie Robloxu, níže jsme je uvedli. Řeknutí jména udrží dveře otevřené pouze velmi krátce. Tak se nehrajte.

– První dveře – **Builderman**
– Druhé dveře – **Shedletsky**
– Třetí dveře – **Clockwork**
– Čtvrté dveře – **Telamon**
– Poslední dveře – **1x1x1x1**

Jakmile projdete zkouškou vývojářů, měli byste se ocitnout v místnosti s dárky, sněhulákem a co je nejdůležitější, tokenem! Interagujte s ním a podržte pro získání odměny a dokončení úkolu.

Zasekli jste se poté, co jste ho získali? Stačí použít výše uvedené příkazy obráceně, abyste se dostali ven. Nebo opusťte hub a vraťte se zpět.

Pokud máte další dotazy, nebojte se nám napsat!

Článek [Roblox The Classic Character Doors Guide](https://www.droidgamers.com/guides/roblox-the-classic-character-doors-guide) byl publikován na [Droid Gamers](https://www.droidgamers.com).

### FAQ
1. Jak najdu dveře postav na závodní dráze?
2. Jak otevřu dveře postav pomocí jména vývojářů?
3. Co se stane poté, co projdu dveřmi postav a získám token?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/roblox-the-classic-character-doors-guide/