Průvodce misí Classic Thirst Quenchers v Robloxu

Roblox Classic Thirst Quenchers Quest Guide

Dávání je vždy odměnou samo o sobě… ale **tokeny** jsou také odměnou. Sdílení osvěžujícího napoje s pomocným kamarádem je klíčem k dokončení **Roblox Classic Thirst Quenchers…

Průvodce misí Classic Thirst Quenchers v Robloxu

Roblox Classic Thirst Quenchers Quest Guide

Dávání je vždy odměnou samo o sobě… ale **tokeny** jsou také odměnou. Sdílení osvěžujícího napoje s pomocným kamarádem je klíčem k dokončení **Roblox Classic Thirst Quenchers questu** a náš průvodce vám představí nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout.

Hra **Roblox The Classic** je událost, která právě běží na platformě. Máme také **průvodce Roblox Classic Mirror Secret** pro další obtížný úkol questu, stejně jako dobrý způsob, jak vydělat Tix, které byste později mohli potřebovat.

Získejte čtyři Tix

Předtím, než uděláte cokoli jiného, musíte se dostat ke **čtyřem Tix**. Nemáte-li z čeho vybírat, navrhujeme několik jednoduchých cest níže.

  • Dokončete Obby Of Glory – Tři Tix
  • Dokončete tři kola na závodní dráze – Tři Tix
  • Dokončete jedno kolo na dráze Cart Rise – Tři Tix

Získejte drinkový žetón a navštivte automatu s nápoji

Takže máte svoje Tix, co dál? Kupte si nápoj! Nejprve otevřete sledovač událostí stisknutím tlačítka vlevo na obrazovce.

V sledovači událostí si kupte **Drink Coin**. Tuto minci můžete vyměnit za nápoj u automatu s nápoji. Automat s nápoji najdete ve spawn oblasti. Interagujte s ním a požádejte vás o výběr nápoje. Není důležité, který nápoj si vyberete, tak jděte podle svého srdce.

https://www.droidgamers.com/guides/roblox-classic-thirst-quenchers-quest-guide/