Průvodce Type Soul Spirit Box – objevte tajemství duše

TYPE://SOUL se vrátil velkým způsobem a ať už jste Shinigami, Hollow nebo Quincy, čeká vás spousta skvělých věcí. Spirit Box je způsob, jak získat některé žádoucí předměty, ale jak se k…

Průvodce Type Soul Spirit Box - objevte tajemství duše

TYPE://SOUL se vrátil velkým způsobem a ať už jste Shinigami, Hollow nebo Quincy, čeká vás spousta skvělých věcí. Spirit Box je způsob, jak získat některé žádoucí předměty, ale jak se k němu dostanete a co přesně získáte? To je to, co vám náš průvodce Spirit Boxem pro Type Soul říká.

Dozvíte se o dvou způsobech, jak se dostat k Spirit Boxu, a co můžete najít po jejím otevření, abyste nemuseli vynaložit veškeré úsilí pro něco, co vás nezajímá. Myslíme ale, že budete zájem mít.

Chcete vyzkoušet TYPE://SOUL? Navštivte to na Robloxu. Máme také průvodce Type Soul kódy a průvodce Type Soul Quincy pro všechny ambiciózní obyvatele Wandenreich.

## Průvodce Spirit Boxem pro Type Soul

To je duch!

### Jak získat Spirit Box?

K použití Spirit Boxu potřebujete postavu Quincy.

Spirit Boxy jsou odměňovány po dokončení nájezdů na Karakura Town. Je zde šance získat jeden po dokončení nájezdu, ale naštěstí to není jediný způsob, jak se k němu dostat! Můžete si jej také koupit! Po výhře v nájezdu na Karakura Town, vydejte se do rezidenční čtvrti, do oblasti s malými domky a zahradami, a hledejte černý dům s balkónem.

Najdete zde prodejce nájezdů, ženu s bílými vlasy NPC, stojící na balkóně. Promluvte s ní a můžete si koupit Spirit Box za 80 000 $. Nepřicházejte, pokud nejste bohatí!

### Co je uvnitř Spirit Boxu?

Otevření Spirit Boxu vám dá Quincy zbraň. Nevíte, co dostanete, dokud box neotevřete, a některé zbraně jsou zřetelně hodnotnější a užitečnější, takže nakonec záleží na štěstí.

– **Antithesis**
– **Cang Du**
– **Cutlass**
– **Schwert**

Můžete si vždy doplnit sklad Spirit Boxů, pokud chcete mít více šancí!

Článek Type Soul Spirit Box Guide byl původně zveřejněn na Droid Gamers.

### FAQ:
1. Jaký typ postavy potřebuji k použití Spirit Boxu?
2. Kde mohu získat Spirit Box?
3. Jaké typy zbraní mohu najít uvnitř Spirit Boxu?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/type-soul-spirit-box-guide/