Qualcom Snapdragon 836 neexistuje a ani nebude?!

Minulý rok vyšel pro vlajkový telefon nový čip Qualcomm Snapdragon 820, který přišel na trh právě v první polovině roku. Ve druhé polovině roku přišel vylepšený Snapdragon 821. Co ale bude tento rok? Podle různých informací nemá Snapdragon 836 vůbec přijít. Proč se to ale lidé domnívají? Je docela možné, že se Qualcomm soustředí na […]

Qualcomm Snapdragon 836

Minulý rok vyšel pro vlajkový telefon nový čip Qualcomm Snapdragon 820, který přišel na trh právě v první polovině roku. Ve druhé polovině roku přišel vylepšený Snapdragon 821. Co ale bude tento rok?

Podle různých informací nemá Snapdragon 836 vůbec přijít. Proč se to ale lidé domnívají? Je docela možné, že se Qualcomm soustředí na nový čip Snapdragon 845 a zároveň testuje i  svou technologií pro snímač otisků pod displejem. Chce s tím tak uspět, že raději vynechá o něco vylepšenou verzi Snapdragon 835.

Podle všeho tak 836 není vůbec ve výrobě a nové Pixel telefony získají tak maximálně Snapdragon 835.

836 nebude ani v Mi Mix 2, což potvrdil i Qualcomm

836 měla být také v bez rámečkovém telefonu Xiaomi Mi Mix 2, který má oficiální představení 11. září. Jenže mezitím samotný Qualcomm potvrdil, že v tomto telefonu bude 835. Teď to vypadá, že opravdu 836 vůbec nebude. Docela škoda.