Vypnout reklamy

Šéf společnosti Razer nedávno potvrdil, že pracují na následovníku telefonu Razer Phone. Nový telefon se dostane na trh v prosinci tohoto roku. Původně se mluvilo o měsíci září, ale z toho sešlo. Včera jsme získali informace z Geekbench testu a tentokrát tady je AnTuTu. V databázi je k nalezení nový Razer Phone 2. Tímto se […]

9.9.2018

Herní telefon Razer Phone 2 se objevil i na AnTuTu

Šéf společnosti Razer nedávno potvrdil, že pracují na následovníku telefonu Razer Phone. Nový telefon se dostane na trh v prosinci tohoto roku. Původně se mluvilo o měsíci září, ale z toho sešlo. Včera jsme získali informace z Geekbench testu a tentokrát tady je AnTuTu.

V databázi je k nalezení nový Razer Phone 2. Tímto se odhalují jeho specifikace, které jsou následující: čip Snapdragon 845, 8GB RAM a Android 8.1 Oreo.

Razer Phone 2 na AnTuTU

Razer Phone 2 na AnTuTU

Podle testu tedy vidíme, že telefon nabídne 512GB interní úložiště, což moc telefonu nemá. Dále rozlišení o velikosti 1440 x 2560px QHD se standardním poměrem stran 16:9. Takže žádný výřez. Hry jsou většinou přizpůsobené na poměr 16:9, takže tento krok je docela logický.

Dále jeden zdroj říká, že telefon bude podporovat 120Hz s Qualcomm Q-Sync technologií a využití Sharp high-quality IGZO IPS displejů.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.