„Raziel Rebirth, Diablo-like ARPG, nyní dostupný na Google Play jako otevřený beta test“

Longcheer Game právě oznámil znovuvydání jednoho ze svých populárních titulů, Raziel Rebirth, na zařízeních s operačním systémem Android. Hra je podobná Diablově ARPG a momentálně se nachází v otevřené beta verzi…

"Raziel Rebirth, Diablo-like ARPG, nyní dostupný na Google Play jako otevřený beta test"

Longcheer Game právě oznámil znovuvydání jednoho ze svých populárních titulů, Raziel Rebirth, na zařízeních s operačním systémem Android. Hra je podobná Diablově ARPG a momentálně se nachází v otevřené beta verzi na Google Play. Přenáší hráče do světa inspirovaného severskou mytologií, kde prozkoumávají napínavý svět plný věcí, které mají udělat. Extrémní Diablový umělecký styl všechno ještě více zvyšuje na atraktivitě.

Příběh Raziel Rebirth začíná před tisíciletími, kdy draci ještě nebyli vyhynulí. To vedlo k válce, ve které se různé rasy snažily je vyhladit. Samozřejmě, že to zde nekončilo a lidé nakonec skončili bojem s elfy a vyhnáním je do izolovaného lesa. Ani orkové nebyli ušetřeni a utrpěli nezměrné ztráty.

Hra nabízí bohaté herní prostředí, ve kterém hráči mohou plnit různé úkoly, bojovat s nepřáteli a sbírat vzácné předměty. Raziel Rebirth také umožňuje hráčům vytvořit si vlastní postavy a vybavení, což přidává na individualitě a strategických možnostech. Kromě toho je také možné vytvořit si vlastní guildu a společně se svými přáteli se utkat s nejtěžšími bosy.

Hra je momentálně v otevřené beta verzi, což znamená, že si ji může stáhnout každý, kdo má zařízení s operačním systémem Android a připojení k internetu. Vývojáři doufají, že díky této otevřené beta verzi získají cennou zpětnou vazbu od hráčů a budou moci hru ještě vylepšit a zdokonalit před jejím oficiálním vydáním.

Pokud máte nějaké otázky ohledně hry Raziel Rebirth, přinášíme vám několik nejběžnějších dotazů a odpovědí na ně:

1. Jak si mohu stáhnout hru?

Hru si můžete stáhnout zdarma z obchodu Google Play na svém zařízení s operačním systémem Android.

2. Kolik místa na zařízení mi hra zabere?

Velikost hry se může lišit v závislosti na zařízení, ale obvykle zabere kolem 1 GB volného místa.

3. Kdy bude hra oficiálně vydána?

Plánované oficiální vydání hry Raziel Rebirth není zatím známo. Vývojáři si však berou na srdce zpětnou vazbu od hráčů během otevřené beta verze a budou pracovat na jejím zdokonalení, aby hráčům přinesli co nejlepší zážitek.

Raziel Rebirth je zajímavou volbou pro fanoušky Diablových her, kteří si chtějí vyzkoušet podobný koncept na zařízeních s operačním systémem Android. Stažení je zdarma a díky otevřené beta verzi si můžete vyzkoušet hru ji

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/raziel-rebirth-dungeon-raid/android-open-beta/