Vypnout reklamy

Realme stále roste

Vydáno dne: 21.8.2020

Výrobce mobilních telefonu Realme stále roste. Na to, že se jedná o dva roky starou firmu, tak se ji daří opravdu velmi dobře.

Značka Realme není v naších končinách tak moc známá, ale co není může být. Důvodem je neustále narůstající počet prodejů jednotlivých telefonu ve světě. Dle aktuálních informací je Realme na 59 trhů světa s výjimkou Severní Ameriky.

Na světě je 40 miliónů lidí, kteří telefony Realme využívají každý den. V prvním čtvrtletí roku 2020 se společnost dostala v žebříčku na sedmou pozici mezi největší výrobce mobilních telefonu.

Cíl společnost Realme

Společnost má zároveň v plánu během 2 až 3 let dosáhnout 100 miliónu prodaných mobilních telefonu každý rok. Když to tak srovnáme, tak by se firma mohla dostat na 4 – 5 pozici.

Výrobce Realme
Výrobce Realme

Realme nemá jen mobilní telefony, ale produkty, které fungují jako chytré zařízení na způsob Internet věcí, tedy chytré produkty, které jsou propojené mezi sebou.. Jedná se o chytré reproduktory, televize a další.

Značka Realme byl teprve založena 4. května 2018 a zakladatelem je Sky Li. Rozhodl se tak s mladou partou lidí, kteří chtějí nabízet vysoký výkon, parádní design a praktické služby.

Další zajímavé příspěvky
Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Honor 10X Lite s Kirin 710
Honor 10X Lite

Honor 10X Lite dorazil na trh, ale prozatím jen do Ruska a Saudské Arábie. Uvidíme, kdy telefon dorazí třeba do Přečíst si více

Epic jde tvrdě po Apple a nazval ho monopolem a lhářem
Epic Games Store

Epic jde tvrdě proti Apple a nazývá ho lhářem a obrovským monopolem, což Apple na druho ustranu odmítá.

Realme představilo několik nových produktů
Realme

Realme představilo svou vizi na IFA a to pro Evropu. Pro firmu je právě Evropa druhým nejdůležitějším trhem po Indií.

Tágy: