Recenze Redmi Note 13 4G: Podrobný pohled na novinku!

Xiaomi nedávno spustil globální rozšíření své série Redmi Note 13 a zároveň oznámil dvojici modelů Note 13 4G. Redmi Note 13 4G je nejcenověji dostupným zařízením této řady a je nejnovějším…

Recenze Redmi Note 13 4G: Podrobný pohled na novinku!

Xiaomi nedávno spustil globální rozšíření své série Redmi Note 13 a zároveň oznámil dvojici modelů Note 13 4G. Redmi Note 13 4G je nejcenověji dostupným zařízením této řady a je nejnovějším přírůstkem do naší redakce.

Podle specifikací je čipset jediným rozdílem mezi Note 13 4G a jeho 5G protějškem, ale pojďme se podívat, co dalšího tu máme.

Náš hodnotící vzorek Note 13 4G je v barvě Midnight Black, která má zrcadlový lesklý povrch na zadní straně. Vypadalo čistě ihned po vybalení, ale rychle se na něj otisky prstů začaly objevovat, jak jsme se…

FAQ:

1. Jaký je rozdíl mezi verzí Note 13 4G a 5G?
– Hlavním rozdílem je čipset. Zatímco Note 13 5G podporuje pátou generaci sítí, Note 13 4G se spoléhá jen na čtvrtou generaci.

2. Jaká je cena Redmi Note 13 4G?
– Note 13 4G je nejcenověji dostupným modelem v sérii Redmi Note 13. Přesné ceny však mohou být různé v závislosti na lokalitě a prodejci.

3. Jaká barva je k dispozici u modelu Note 13 4G?
– Model Note 13 4G je k dispozici v barevné variantě Midnight Black, která má zrcadlový lesklý povrch na zadní straně.

Tento nový přírůstek do rodiny Xiaomi Redmi Note 13 se zdá být zajímavým a cenově dostupným zařízením s atraktivními funkcemi. Budeme pokračovat ve zkoumání a přineseme vám podrobnosti o jeho výkonu a dalších funkcích ve svém podrobném testu.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/redmi_note_13_4g_in_for_review-news-61299.php