REDMAGIC představuje ovladač Shadow Blade GamePad 2 s nastavitelným Type-C portem, vlastními spoušťovými tlačítky a mnohem více

Společnost REDMAGIC pokračuje ve svém závazku umožnit hráčům „vyhrát více her“ s nedávným uvedením ovladače Shadow Blade GamePad 2, který nabízí nulovou latenci a pohodlný úchop, aby zajišťoval, že hraní her…

REDMAGIC představuje ovladač Shadow Blade GamePad 2 s nastavitelným Type-C portem, vlastními spoušťovými tlačítky a mnohem více

Společnost REDMAGIC pokračuje ve svém závazku umožnit hráčům „vyhrát více her“ s nedávným uvedením ovladače Shadow Blade GamePad 2, který nabízí nulovou latenci a pohodlný úchop, aby zajišťoval, že hraní her na cestách je co nejsnadnější. Nový ovladač pro mobilní zařízení, který stojí 94,90 dolarů, vám umožní hrát své oblíbené tituly na smartphonech s stejným komfortem jako používání herní konzole.

Shadow Blade GamePad 2 má také dvě vlastní zadní spouště a vyměnitelný obal pro ovladač, který můžete snadno vyměnit. Díky magnetickým spojům můžete přidat svému ovladači trochu osobnosti, aby vyhovoval vašemu vkusu nejlépe. Typ-C port je také nastavitelný, nabízí snadné připojení pro všechny druhy telefonů se stejným Typ-C připojením. Drátové připojení také zajišťuje rychlejší rychlosti a stabilitu, eliminuje jakékoliv nepříjemné zpoždění, zejména když jste uprostřed intenzivního zápasu.

Abychom vám poskytli více informací, zde je FAQ na ty nejdůležitější otázky:

1. Je Shadow Blade GamePad 2 kompatibilní se všemi mobilními zařízeními?
Ano, Shadow Blade GamePad 2 je kompatibilní s různými druhy telefonů s Typ-C připojením, aby vyhovoval co nejvíce hráčům.

2. Je ovladač snadno přenosný?
Ano, Shadow Blade GamePad 2 je navržen s ohledem na přenosnost. Díky svému kompaktnímu designu jej lze snadno přenášet a hrát hry na cestách.

3. Jaké jsou hlavní výhody používání Shadow Blade GamePad 2 místo virtuálních ovladačů na obrazovce?
Shadow Blade GamePad 2 nabízí lepší ergonomii a pohodlí při hraní her. S pevným fyzickým ovladačem můžete mít lepší kontrolu nad hrou a dosáhnout lepších výsledků.

S novým Shadow Blade GamePad 2 od REDMAGIC můžete tedy hrát své oblíbené mobilní hry s pohodlím herní konzole. Nezáleží na tom, zda jste na cestách nebo doma, tento ovladač vám pomůže vyhrát více her.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/redmagic-shadow-blade-gamepad-2/release/