Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro se představí už zítra se 64MPx senzorem a snímačem otisků prstů na zadní straně telefonu.

Již víme, že značka Xiaomi se svou sub-značkou Redmi vydá telefon s novým 64MPx kamerou ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. Již teď víme, že se bude jednat o telefon Redmi Note 8 Pro, který se odhalí 29. srpna.

Společnost Redmi sdílela na sociálních sítích Weibo nový plakát, který ukazuje umístění tří kamer Note 8 Pro na zadní straně mobilního telefonu se čtvrtou, která je umístěna hned vedle těchto třech s LED bleskem.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Nicméně Note 8 Pro nedorazí se snímačem otisků v displeji, jelikož ho vidíme na zadní straně pod senzory. Redmi taktéž oznámilo Note 8 na 29. srpna po boku Note 8 Pro, akorát rozdíl bude ten, že standardní verze nebude mít tento 64MPx senzor.

Zítra se tedy dozvíme, co a jak.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.