Další rendery černého a bílého Google Pixel 3 a 3 XL

Google má naplánovanou svou událost, kde představí nové telefony Pixel 3, již na 9. října. Krom telefonu představí i jiná zařízení. K dispozici máme dva oficiální rendery nového Google Pixel 3 Xl a Pixel 3. Už si můžeme povšimnout, že telefony budou mít jinak označené tlačítko zapnutí. Má jinou barvu, než ostatní tlačítka a to […]

Google Pixel 3

Google má naplánovanou svou událost, kde představí nové telefony Pixel 3, již na 9. října. Krom telefonu představí i jiná zařízení. K dispozici máme dva oficiální rendery nového Google Pixel 3 Xl a Pixel 3.

Už si můžeme povšimnout, že telefony budou mít jinak označené tlačítko zapnutí. Má jinou barvu, než ostatní tlačítka a to mentolově modrou.

Google Pixel 3 XL

U Pixel 3 XL je velký výřez, kde jsou dva senzory a reproduktor se snímačem světla. Nejsme si úplně jistí, jestli Google dorazí s funkcí rozpoznávání obličeje. Tato verze Pixel 3 XL disponuje 6.2 palcovým displejem s 2880 x 1440px.

Google Pixel 3 XL - Černá barva

Google Pixel 3 XL – Černá barva

Google Pixel 3

Telefon Google Pixel 3 bude disponovat 5.5 palcovým displejem pravděpodobně se stejným rozlišením. U této verze nebude mít telefon výřez v displeji.

Rendery Google Pixel 3 - černá barva

Rendery Google Pixel 3 – černá barva

Oba telefony by měly běže na čipu Qualcomm Snapdragon 845 s minimálně 4GB RAM a 64GB interním úložištěm. Je však docela možné, že telefony nebudou mít rozšiřitelné úložiště.

Zdroj