Rendery Galaxy Note 10 Lite odhaleny

K dispozici máme rendery telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite. Víme, kdy telefon dorazí na trh a kolik senzorů fotoaparátu bude mít.
Galaxy Note 10 Lite

Samsung plánuje do budoucna vydat telefon Galaxy Note 10 Lite. Již jsme mohli nějaké rendery vidět a to vedle telefonu Galaxy S10 Lite.

Oba telefony pak mají vyjít někdy v v prosinci či někdy v počátku příštího roku. Nicméně všimli jste si, že verze Lite nemá u Note 10 zahnutý displej a je klasický rovný?

Poslední takový telefon s rovným displejem vyšel s Galaxy Note 5. Průstřel v displeji je viditelný uprostřed telefonu v horní části, stejně jako Note 10 vyšší verze.

Zadní část telefonu

Zadní část telefonu bude pravděpodobně podobná telefonu Galaxy S11. K dispozici bude mít Note 10 Lite tři senzory fotoaparátu. Note 10 standard má tlačítka na levé straně telefonu a Note 10 Lite je má zase na pravé straně. To znamená, že S Pen slot bude na levé straně telefonu.

Samsung má řadu Note vedenou jako nejvyšší řadu svých produktů. Proto nový telefon Note 10 Lite dostává tolik pozornosti, protože se posune do nižších cen.

Cena a datum vydání

Note 10 Lite bude mít Bluetooth 5.1 a stát bude 610€. Předchozí informace nám říkaly, že by měl telefon vyjít 27. prosince.

Zdroj