Vypnout reklamy

Rendery nových Samsung Gear Sport k dispozici

Vydáno dne: 10.1.2019

Neoficiální rendery Samsung Gear Sport jsou k dispozici. Jedná se však jen o CAD rendery, které vytvořili sami uživatelé podle informací z internetu.  Hodinky mají krásný kulatý tvar a malý rámeček (podobný, jak má Gear S2). Minulý rok byly hodinky Sport blíže ke čtvercovému tvaru. Nicméně nové hodinky jsou opravdu kulaté a mají být dostupné […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Neoficiální rendery Samsung Gear Sport jsou k dispozici. Jedná se však jen o CAD rendery, které vytvořili sami uživatelé podle informací z internetu. 

Hodinky mají krásný kulatý tvar a malý rámeček (podobný, jak má Gear S2). Minulý rok byly hodinky Sport blíže ke čtvercovému tvaru. Nicméně nové hodinky jsou opravdu kulaté a mají být dostupné v černé, stříbrné, zelené a zlaté barvě.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Velikost displeje je 1.2 palců. Takže se nic nezměnilo. Není však jisté, jestli se bude dát s rámečkem otáčet, ale jedná se o jednu z definujících funkcí těchto hodinek, takže pochybujeme, že by ji Samsung neimplementoval.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Právě hodinky “Pulse”, tedy nové Gear Sport nabídnou EKG funkci. Hodinky budou pravděpodobně odhaleny zároveň se Samsung Galaxy S10 nebo o pár dní později na MWC.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky