Vypnout reklamy
9.1.2019

Samsung Galaxy S10 Lite v testu Geekbench

Samsung Galaxy S10 Lite má dorazit po boku vlajkových telefonu Samsung Galaxy S10 a S10 Plus. Nicméně Lite verze má mít jednodušší kameru a klasický displej, nikoliv zahnutý. Avšak v sobě má stejný čip, jako vlajkové telefony.

Podle databáze na Geekbench je k dispozici model SM-G970U, což je americká verze S10 Lite. Podle informací tak je telefon poháněn čipem Snapdragon 855 (pod kódovým označením “Nile”) a k dispozici má 6GB RAM. 6GB RAM je taktéž u Samsung Galaxy S10 Plus (Exynos verze).

Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung Galaxy S10 Lite

Nicméně skóre v testu je docela nízko a to níž, než u klasického Snapdragon 845, což je zvláštní. Problémem je pravděpodobně nevyladěný software, který se ještě bude vylepšovat.

Samsung Galaxy S10 telefony mají podporu 4G sítě, ale je možné, že dorazí i model s podporou 5G sítě. Vše bude odhaleno již 20. února na speciální události. Telefon pak bude dostupný v březnu.

Qualcomm Snapdragon 855 má být rychlejší jak Kirin 980 a Apple A12 Bionic. Samozřejmě zde bude i verze Exynos s verzi Exynos 9820.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.