Vypnout reklamy

K dispozici máme prodejnou krabici nového telefonu Galaxy A90 5G. Tímto se nám potvrzuje design i některé specifikace tohoto telefonu.

Již jsme mohli vidět plakát na nový Samsung Galaxy A90 5G, který potvrdil design celého telefonu. Dnes se zároveň díváme a retail krabici Galaxy A90 5G.

Design je tedy potvrzen a vidíme, že telefon bude mít výřez se selfie fotoaparátem a na zadní straně pravděpodobně tři senzory. Díky krabici víme, co telefon v sobě bude mít.

Specifikace telefonu Galaxy A90 5G

Nový telefon bude mít 6GB RAM, 128GB interní úložiště a osmijádrový procesor (každý moderní telefon má osmi jádro) a pravděpodobně právě Snapdragon 855, který podporuje 5G se svým modemem.

Chytrý telefon nabídne FullHD+ s Infinity-U SAMOLED o velikosti 6.7 palců. Selfie kamera má 32MPx rozlišení a trojitý fotoaparát na zadní straně 48MPx, 5MPx a 8MPx. Co se týče velikosti baterie, tak to není jisté, protože na krabici není tato informace uvedena. Avšak má dorazit s výkonnou nabíječkou 25W.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.