Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A90 bude součásti nové série Galaxy R

Samsung Galaxy A90

Příběh ohledně Samsung Galaxy A90 je poněkud zvláštní. Před několika měsíci to vypadalo tak, že skončíme s telefonem Galaxy A80 avšak zase se o telefonu A90 začíná mluvit. Avšak tentokrát se o něm mluví jako o úplně jiném telefonu.

Přivádí nás to do bodu, kdy jsme slyšeli, že Galaxy A90 v konečné fázi se nebude jmenovat jako Galaxy A90. Společnost Samsung podle všeho připravuje novou sérií Galaxy R a tento telefon s modelovým číslem SM-A90x, který byl původně jako telefon Galaxy A90, tak bude první telefon série R.

Rendery Samsung Galaxy Note 10
Rendery Samsung Galaxy Note 10

Telefon se připojí k ostatním modelům. Oba telefony budou mít trojitý fotoaparát na zadní straně a velký displej. Nechybí ani podpora 5G. Nicméně o telefonu nemáme více informací.

Další informace říkají, že Galaxy A90 bude mít rychlé nabíjení 45W, což je dvakrát větší výkon, než u nynějších standardních nabíječek 25W. Nicméně Samsung Galaxy Note 10 by měl mít 45W nabíječku (ale stále se mluví jen o 25W. Necháme se překvapit), takže alespoň jeden vlajkový telefon Samsungu roku 2019 obdrží tuto super nabíječku.

Zdroj