Vypnout reklamy

Máme k dispozici video, kde jeden pán vytahuje nový Mate X z krabice. Je pravděpodobné, že Huawei rozeslalo pár telefonu na recenzi zdarma, jelikož takto to dělá spousta společností.

Prozatím však nemáme potvrzené přesné datum vydání, ale mělo se tak stát ke konci tohoto měsíce. Mate X již byl několikrát odložen, ale teď by se to již stát nemělo. Jsme také zvědaví, jestli společnost nevylepšila za tu dobu čip na nový Kirin 990.

Velikost displeje

Když telefon rozevřete, tak dostanete velký displej o 8 palcích a rozlišení 2200 x 2480px. Dále Mate X disponuje 8GB RAM a 512GB interní paměti. Telefon má na zadní straně čtyři senzory, jako je 40MPx hlavní senzor, 8MPx teleskopický senzor a 3x optický ZOOM. Dále je tady 16MPx ultra-široká kamera a ToF hloubkový senzor.

Huawei Mate X
Huawei Mate X

Dostupný pouze v Číně

Telefon Mate X má disponovat baterií o velikosti 4500mAh. Nicméně vypadá to, že telefon Mate X bude pouze v Číně a to kvůli tomu, že nemá a ani mít nemůže Google služby.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.