Vypnout reklamy

Rozdělaný telefon Redmi Note 8 Pro s jeho herním čipem G90T a jedinečným senzorem se 64MPx senzorem. K dispozici máme vnitřek telefonu.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro není jen první telefon se 64MPx čipem, ale je to také první telefon od Xiaomi se čtyřmi senzory fotoaparátu. Je toho mnohem víc a to je také i čip, který se soustředí na hry.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

Čip G90T je chlazen novinkou pomocí heat pipe, který je spojen s hliníkovým tělem telefonu, aby mohl mnohem efektivněji chladit telefon. Taktéž uvidíte použité LPDDR4x RAM s UFS 2.1 úložištěm.

O nabíjení se však stará čip Qualcomm s QuickCharge 4.0+. Tento čip podporuje MediaTek PumpExpress 4.0 oba jsou kompatibilní.

64MPx fotoaparát má u sebe také 2MPx hloubkový senzor. Nicméně 8MPx širokoúhlý senzor je s macro senzorem samostatně.

Taktéž uvidíme na druhé fotografií umístění antény, kde jsou dvě 2G/3G/4G antény. Jedna na hoře a druhá v dolní části telefonu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.