Quick Charge 4.0/4.0+ stále pouze na jednom telefonu

Nicméně každý mobilní čip, který byl od společnosti Qualcomm, tak přišel s Quick Charge. Tato technologie se v průběhu let opravdu vyvinula, takže nejnovější telefony s čipem Qualcomm by měl obsahovat Quick Charge 4.0, což tak není. Pro to, aby si jednotliví uživatelé mohli udělat obrázek ohledně technologie Quick

Nicméně každý mobilní čip, který byl od společnosti Qualcomm, tak přišel s Quick Charge. Tato technologie se v průběhu let opravdu vyvinula, takže nejnovější telefony s čipem Qualcomm by měl obsahovat Quick Charge 4.0, což tak není.

Pro to, aby si jednotliví uživatelé mohli udělat obrázek ohledně technologie Quick Charge a na kterých telefonech je, tak se Qualcomm rozhodl publikovat zprávu. Nicméně jestli si myslíte, že Quick Charge 4.0 má několik telefonu, tak budete zklamaní.

Plná kompatibilita této verze je pouze u telefonu Razer, což je herní telefon. Ani Samsung Galaxy S8 nepodporuje tuto technologií. Samsung stále používá Quick Charge 2.0, ale i přesto je stále rychlejší, než OnePlus 5 dash charge.

Do konce roku bude Quick Charge 4.0 podporovat LG G7 nebo ZTE Nubia Z17.