Quick Charge 4.0/4.0+ stále pouze na jednom telefonu

Nicméně každý mobilní čip, který byl od společnosti Qualcomm, tak přišel s Quick Charge. Tato technologie se v průběhu let opravdu vyvinula, takže nejnovější telefony s čipem Qualcomm by měl obsahovat Quick Charge 4.0, což tak není. Pro to, aby si jednotliví uživatelé mohli udělat obrázek ohledně technologie Quick Charge a na kterých telefonech je, […]

Nicméně každý mobilní čip, který byl od společnosti Qualcomm, tak přišel s Quick Charge. Tato technologie se v průběhu let opravdu vyvinula, takže nejnovější telefony s čipem Qualcomm by měl obsahovat Quick Charge 4.0, což tak není.

Pro to, aby si jednotliví uživatelé mohli udělat obrázek ohledně technologie Quick Charge a na kterých telefonech je, tak se Qualcomm rozhodl publikovat zprávu. Nicméně jestli si myslíte, že Quick Charge 4.0 má několik telefonu, tak budete zklamaní.

Plná kompatibilita této verze je pouze u telefonu Razer, což je herní telefon. Ani Samsung Galaxy S8 nepodporuje tuto technologií. Samsung stále používá Quick Charge 2.0, ale i přesto je stále rychlejší, než OnePlus 5 dash charge.

Do konce roku bude Quick Charge 4.0 podporovat LG G7 nebo ZTE Nubia Z17.