Vypnout reklamy
19.7.2019

S gesty dokážete stáhnout i notifikační lištu

Google již vydal Android Q Beta 5. V této verzi je spousta nových funkcí, které komunita Android chtěla už dávno a mezi ně patří třeba ovládaní stažení notifikační lišt. Nemusíte se tak dotýkat ani obrazovky.

Stačí před obrazovkou jednoduše přejet prstem. Novou funkci potvrdil jeden uživatel přímo na YouTube, kde funkci otestoval se svým Pixel telefonem.

Nicméně toto ovládání gesty své notifikace není nic nového třeba pro uživatelé Samsungu, OnePlus a Xiaomi. Avšak Android One telefony jako jsou telefony Google a Nokia, tak ty těží pouze z toho, co Google má a nemají žádnou nadstavbu, což je pro Nokií třeba škoda, že nedokáže úplně konkurovat v Android světě.

Někteří z vás tuto funkci budou považovat za zbytečnou, ale pro většinu lidí s displejem o velikosti 5.5 palců a vyšším, přijde tato funkce vhod.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.