Samsung Galaxy S7/S7 Edge dostanou brzy Galaxy Note 8 UI

Telefony, které byly uvedeny na trh již před více než rokem v polovině 2016, dostanou novou aktualizaci. V této chvíli získali aktualizaci na Android 7.0 Nugát. Zároveň však dostali novou verzi TouchWiz, také nazýván jako Grace UX. Nicméně, to není to úplně pravé, co jsme vám chtěli říct. Samsung
Samsung Galaxy S8 a Note 8 UI

Telefony, které byly uvedeny na trh již před více než rokem v polovině 2016, dostanou novou aktualizaci. V této chvíli získali aktualizaci na Android 7.0 Nugát. Zároveň však dostali novou verzi TouchWiz, také nazýván jako Grace UX.

Nicméně, to není to úplně pravé, co jsme vám chtěli říct. Samsung Galaxy S8/S8+ a Note 8 přišly s jinými UI, které není dostupné na vlajkovém telefonu minulý rok. Samsung Experience 8.1 byl na Galaxy S8 a později získal vylepšení až na verzi 8.5 u Note 8.

Samsung Experience 8.1 a 8.5

Mezitím, co byly jiné chytré telefony Samsung aktualizované na Samsung Experience 8.1, jako je Galaxy J5 a J7 (2016), tak Galaxy S7 a S7 Edge stále běží na starším UI. Nicméně Samsung potvrdil, že v příštích měsících se dočkají i uživatelé Galaxy S7 a S7 Edge nového uživatelského rozhraní Samsung Experience.

Věříme, že nové uživatelské rozhraní na Galaxy S7 a S7 Edge přijde zároveň s aktualizací Android 8.0 Oreo. Nicméně stále nevíme, kdy se na telefon tato aktualizace dostane.