Galaxy S9 a LG G7 se mohou objevit na pultech už v Lednu

 očeLG a Samsung proti sobě bojují o každičký kousek trhu chytrých telefonu a je docela samozřejmé, že se budou snažit předhánět v tom, kdo telefon dřív vydá. Tento rok 2017 byl první LG, nicméně Samsung odkoupil veškeré Snapdragon 835 a pro LG G6 nezbylo nic. Tím pádem LG muselo použít předchozí čip. Tyto dvě firmy […]

Galaxy S9 a LG G7

 očeLG a Samsung proti sobě bojují o každičký kousek trhu chytrých telefonu a je docela samozřejmé, že se budou snažit předhánět v tom, kdo telefon dřív vydá. Tento rok 2017 byl první LG, nicméně Samsung odkoupil veškeré Snapdragon 835 a pro LG G6 nezbylo nic. Tím pádem LG muselo použít předchozí čip.

Tyto dvě firmy vydávají své telefony většinou kolem Března, kde po představení MWC v Barceloně následuje právě umístění na pulty obchodů. Nicméně vypadá to tak, že společnost se rozhodla, pro změnu a tentokrát telefony vydá jindy a to už v Lednu 2018!?

Samsung Galaxy S9 - spekulace

Samsung Galaxy S9 – spekulace

Podle zprávy chce Samsung dát do prodeje svůj telefon a vzít tak vítr z plachet právé prodávanému iPhone X, který získává obrovskou popularitu. Dále LG nechce být v pozadí, takže se snaží dostat na párty vlajkových telefonu také.

Pokud je tato informace pravdivá, tak představení obou telefonu LG G7 a Galaxy S9 očekávejme na CES 2018, které se koná v USA v Las Vegas. Právě CES nebyl poslední dobou příliš soustředěný na chytré telefony, takže by mu to mohlo pomoci.

Teď co od Galaxy S9 očekávat. Podle všeho se má jednat právě o zabijáka iPhone X. Jde to vidět, jak se společnost Samsung společnost snaží telefon co nejrychleji vydat, ale na druhou stranu by si měl Samsung dávat pozor, aby nedopadl jak s Note 7.

Pro shrnutí

V Lednu je CES. V únoru / březnu zase máme MWC v Barcelóně, pak je E3 (Červen), která je z větší části zaměřená na hry. V Květnu tady máme představení novinek od Google. Většinou přes léto je následně klid, ale na konci Srpna se připravují další konference a to v Berlíně a to je IFA.