Vypnout reklamy

Samsung a nové One UI 3.0

One UI 3.0 je nyní již v plné verzi. Ti, kteří se do beta verze zaregistrovali, tak měli k dispozici právě tuto betu One UI 3.0. Ale šlo se registrovat pouze v US a Německu. K dispozici máme informace, které se týkají funkcí nového One UI 3.0.

Nové uživatelské rozhraní je postavené na novém systému Android 11.

Nové One UI 3.0 dorazilo právě v listopadu tohoto roku, ale nevíme ještě, jak bude Samsung postupovat v aktualizacích a kdo ji dostane jako první. Je však jasné, že vlajkové telefony budou první a to i Galaxy Fold.

Dynamický zámek v 10 kategoriích

Je tady změna v rychlým panelu, který pracuje s Android 11 multimediálními tlačítku. Je zde tak rychlá možnost, jak si přepnout písničku nebo jen přesunout, kam chcete.

One UI 3.0 taktéž zdvojnásobilo počet kategorií pro dynamický zámek a to až na 10.

Více oken na obrazovce

Co se týče změn pro Galaxy Z Fold 2, tak je tady funkce více oken. Nyní tak můžete na displeji umístit až tři okna z různých aplikací a to není všechno.

Vylepšené focení

Dále je tady „dual preview“ a „rear camera selfie„, tedy máte k dispozici dvojitý náhled jak na přední i zadní straně a selfie kameru skrz selfie.

Funkce pro stylus i vylepšený zámek

Funkce dobrý zámek má také nějaké triky v rámci odemykání telefonu. Nechybí ani možnost si vytvořit tapety na mobil, které se pohybují a pak je tady funkce, která dává uživateli možnost upravit různé příkazy stylusu S Pen.

Další funkcí je full-screen video hovory.

Zdroj