Vypnout reklamy

Samsung One UI 3.0 v detailu

Vydáno dne: 24.10.2020

Samsung chystá nové One UI ve verzi 3.0 a dozná několika změn. Nové rozhranní nabídne spoustu novinek, které mají pomoci v lehčím ovládání telefonu.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

K dispozici je nové One UI 3.0 v beta verzi a proto se na svět dostávají různé informace. Tento beta program je pro uživatelé telefonu Galaxy S20, ale jen v Jižní Korei a US.

Právě lidé na XDA Developers vkládají nejrůznější fotografie z tohoto prostředí a také seznam změn.

Nové One UI 3.0 nabídne například i vlastní pozadí při volání. Změny se týkají domácí obrazovky, zamykací obrazovky, kde má nyní dynamický zámek mnohem více kategorií ze kterých můžete vybírat.

Always on Display a jeho widgety byly vylepšeny. Dále pokud máte telefon propojen se SmartThings zařízením jako je TV nebo světla, tak vám telefon dá mnohem výraznější upozornění, že se něco děje.

Samsung DeX nyní půjde propojit s TV bezdrátově. Taktéž má nový touchpad s ovládáním gesty. Jednoduše tak přiblížíte obrazovku nebo zvětšíte písmo.

Další změny jsou v oblasti zpráv, kde je nově koš pro zprávy. Zprávy tak půjdou ještě obnovit. Kalendář doznal zlepšení, kamera a foto editor.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky