Vypnout reklamy

Samsung bude nadále využívat své OLED displeje

Vydáno dne: 5.7.2020

Firma Samsung bude i nadále používat své displeje. BOE neprošla interním testováním společnosti a nemůže se tak stát dodavatelem OLED displejů pro firmu Samsung.

Před více než měsícem proběhla internetem taková informace, že by společnost BOE se mohla podílet na výrobě OLED displejů Korejské společnosti Samsung a to již pro nadcházející telefony Galaxy S21 nebo S30 (záleží jak se budou jmenovat).

Nicméně podle posledních zpráv tomu tak nebude. Důvodem jsou interní testy společnosti Samsung.

Firma BOE totiž nesplnila interní testování Samsungu, a tak není možné tyto displeje využít. Již dříve se firma snažila dostat do dodavatelského řetězce pro displeje u Apple, ale ani tam se ji nepodařilo dostat a opět je na vině selhání v interním testováním, kdy BOE nedosahuje takové kvality, jaké tyto společnosti požadují.

Proto Samsung bude i nadále dodávat displeje do telefonu Apple. Má 80% dodávek těchto Samsung displejů pro mobilní telefony iPhone 12.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung odhalilo nabíječku, která nabije, telefon, sluchátka i hodinky zároveň
Samsung bezdrátová nabíječka

Samsung odhalilo novou nabíječku, která dokáže bezdrátově nabíjet tři různá zařízení. Chytré hodinky, sluchátka i telefon.

Samsung má v plánu vydat čtyři nové ISOCELL senzory kamer
Samsung ISOCELL

Samsung představuje nový kamerový senzor. K dispozici jsou celkem čtyři nové kamerové senzory, které následně Samsung bude mít v telefonech Přečíst si více

Samsung Galaxy s průhledným displejem

Samsung Gaalxy bude mít průhledný displej. Kdy takový telefon dorazí na trh není jasné, ale Samsung má na svůj telefon Přečíst si více

Prodej chytrých telefonu se drasticky propadl ve druhém čtvrtletí 2020
Samsung firma

Samsungu sice poklesly prodeje ve druhém čtvrtletí nejvíce, ale i tak si udržel první pozici. Nyní se však dostává zase Přečíst si více

Tágy: