Samsung C7 Pro na fotkách

Samsung C7 Pro

Samsung podle všeho začne prodávat telefony Galaxy C7 Pro a Galaxy C5 Pro tento měsíc. Velmi pravděpodobně se tak stane 21. Ledna. Dávalo by to docela smysl, protože poslední týdny se objevuje více a více úniku informací a to značí, že se vydání blíží.

Samsung C5 Pro a C7 Pro se připojí ke svému bratříčkovi C9 Pro

K dispozici je několik fotografií, které jsou vyfoceny z reálného prostředí. Nejedná se tak o žádné rendery. Mobilní telefon C7 Pro je vyfocen hned z několika úhlů.

Samsung Galaxy C7 Pro

Samsung Galaxy C7 Pro

Máme fotografii, která dokazuje, že se jedná opravdu o Galaxy C7 Pro s modelovým číslem SM-C7010. Ovšem někdo může namítat, že se jedná o „fake“ fotografií, ale opravdu tomu tak není. Možná, kdyby tento únik byl o pár měsíců dříve, tak by se tomu dalo věřit.

Telefon je tedy ukázán ve zlaté barvě a průhledném obalu. Samsung C9 Pro je dostupný také v růžové barvě, takže věříme, že C7 Pro bude také.

Samsung Galaxy C7 Pro

Samsung Galaxy C7 Pro

Specifikace Galaxy C7 Pro

Telefon Galaxy C7 Pro bude dostupný v 5.7 palcové verzi displeje a 1080p rozlišením. Telefon poběží na čipu Snapdragon 626, 4GB RAM 64GB interní paměť.

Není zapomenuto ani na fotografy, protože nabízí 16 MPx fotoaparát a to pro přední i zadní. Aby toho nebylo málo, tak se Samsung rozhodl vložit do tohoto telefonu baterií o velikosti 3300 mAh. Samsung C7 Pro poběží na Android 6.0.1 a prvně bude v prodeji v Číně za $404.

Samsung Galaxy C7 Pro

Samsung Galaxy C7 Pro