Vypnout reklamy
26.7.2018

Samsung dominuje na OLED trhu zatímco LG ztrácí

Mezitím co se LG soustředí na OLED displeje u TV, tak společnost přichází o příležitost v oblasti OLED displejů u chytrých telefonu, kde Samsung naprosto vítězí.

Divize LG Display ukázala své poslední finanční výsledky a je zde vidět 15% pokles v meziročním srovnáním a to právě díky OLED displejům u mobilních telefonu, kdy prodeje moc nejdou.

Nicméně LG se může velmi rychle vrátit do hry, protože pokud jsou informace pravdivé, tak právě Apple chce OLED displeje od společnosti LG a jestli to klapne, tak bude mít LG displej zase o něco větší impulz překonat Samsung.

Nicméně to se asi nestane, protože to tak vypadá, že LG bude i nadále investovat do vývoje obrovských televizních displejů právě na OLED a tím pádem Samsung bude mít volnou cestu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.