Vypnout reklamy
9.7.2019

Samsung dorazí s dalším telefonem a to je Galaxy A30e

Samsung se rozhodl, že bude následovat kroky svého konkurenta a odstartoval naprostou bláznivou strategií, díky které chce pokrýt svými telefony veškeré dostupné trhy. Třeba telefony Galaxy A už mají nejméně 10 nových modelů a další přichází.

Tentokrát se na Geekbench objevil model SM-A307FN a má podobné výsledky v testu, jako Galaxy A30 a to je 1319 bodů v testu jedno jádro a 4116 bodů v testu více jádro.

Samsung Galaxy A30
Samsung Galaxy A30

Standardní Galaxy A30 nabízí displej o velikosti 6.4 palců a má čip Exynos 7904. Vypadá to tedy, že nový model telefonu bude mít menší displej a také menší baterií. Pravděpodobně se bude jednat o Galaxy A30e, protože to stejné bylo u Galaxy A20, který byl pro Asijský trh a následně Galaxy A20e byl pro trh Evropský.

Evropané podle všeho chtějí telefony, které se vlezou přímo do dlaně jedné ruky a lehce se ovládají, proto nesmí být displej až příliš velký. Teď si každý klade otázku. Bude Galaxy A30e exkluzivně pro Evropu, když už má Galaxy A30?

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.