Vypnout reklamy

Samsung již informoval, že vydá novou verzi svého rozhraní a to verzi číslo 2. Ta má dorazit právě s novým systémem Android Q. Takhle to řekl server SamMobile.

One UI 2.0 bude k dispozici s další velkou aktualizací. Nicméně nový vlajkový telefon Galaxy S11 podle všeho již obdrží verzi One UI 2.1. Samsung Galaxy S10 má verzi One UI 1.1.

Co tedy druhá verze One UI přinese?

V této chvíli není příliš mnoho informací. Podle všeho nové rozhraní bude podporovat veškeré vylepšení, které Google představil v květnu se svým novým systémem a to včetně módu “Focus”. Tento mód je zaměřen na to, aby minimalizoval počet notifikací, alertů a dalších věcí, které by vás mohly rozptylovat.

Google android telefon
Google android telefon

Nicméně Galaxy Note 10 toto nové UI neobdrží, protože nový telefon dorazí ještě se systémem Android 9. Nový systém od Google sice bude dostupný v srpnu, ale až od druhé poloviny. Avšak očekáváme, že bude telefon Note 10 brzy aktualizován a to právě na nové UI.

Realistický čas pro nové One UI 2.0 a Android Q na telefonech Samsung je konec roku 2019 nebo počátek roku 2020.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.