Vypnout reklamy

Samsung vydá beta verzi svého nového uživatelského rozhraní Samsung One UI 2.0. V první vlně pouze pro Koreu a poté do světa.

22.10.2019

Samsung dorazí s One UI 2.0 na Android 10

Samsung se pomalu připravuje na nové uživatelské rozhraní, což je One UI 2.0 beta založen na Android 10. Dorazit má během několika týdnů.

Jako první dorazí samozřejmě na vlajkové telefony Galaxy S10, jak nám napovídá samotný plakát na oficiálním fóru Samsungu. Avšak beta bude exkluzivně pouze pro lidi z Jižní Koreje.

Samsung One UI 2.0
Samsung One UI 2.0

Tento plakát ukazuje, že jako první obdrží nový firmware Galaxy S10e, S10 a S10+. Je zde také informace ohledně Galaxy S10 5G. Avšak na seznamu není nový Note 10.

Až se beta dostane i do dalších států a chcete nové One UI 2.0 vyzkoušet, tak se můžete zaregistrovat na hlavní stránce Samsungu. Ve chvíli, kdy bude k dispozici aktualizace, tak si ji můžete nainstalovat, avšak opět se jedná o úzký počet lidí.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.