Vypnout reklamy
22.10.2019

Samsung dorazí s One UI 2.0 na Android 10

Samsung se pomalu připravuje na nové uživatelské rozhraní, což je One UI 2.0 beta založen na Android 10. Dorazit má během několika týdnů.

Jako první dorazí samozřejmě na vlajkové telefony Galaxy S10, jak nám napovídá samotný plakát na oficiálním fóru Samsungu. Avšak beta bude exkluzivně pouze pro lidi z Jižní Koreje.

Samsung One UI 2.0
Samsung One UI 2.0

Tento plakát ukazuje, že jako první obdrží nový firmware Galaxy S10e, S10 a S10+. Je zde také informace ohledně Galaxy S10 5G. Avšak na seznamu není nový Note 10.

Až se beta dostane i do dalších států a chcete nové One UI 2.0 vyzkoušet, tak se můžete zaregistrovat na hlavní stránce Samsungu. Ve chvíli, kdy bude k dispozici aktualizace, tak si ji můžete nainstalovat, avšak opět se jedná o úzký počet lidí.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.