Vypnout reklamy

Nový telefon Samsung Galaxy S20 Ultra nabídne obrovský displej. Největší v historií firmy Samsung. K dispozici máme přesný koncept nového telefonu.

Nový špičkový telefon společnosti Samsung. 5G telefon s displejem o obnovovací frekvenci 120Hz. Firma představí nové telefony již 11. února 2020.

Samsung chystá tedy telefony Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra. Všechny tyto telefony budou ve variantě jak 4G, tak i s podporou 5G sítě.

Díky dostupnému renderu a konceptu, který byl vytvořen pro server LetsGoDigital tady máme parádní pohled na mobilní telefon. Telefon je tady vykreslený přesně tak, jak bude vypadat v reálu.

Obrovský displej Galaxy S20 Ultra

Telefon Galaxy S20 Ultra bude patřit mezi ty největší v historií Samsungu. Telefon má mít 6.9 palcový AMOLED displej. Před několika lety byly obrazovky 7 palců klasifikovaný jako tablet. Note 10+ má 6.8 palců.

Nový tym SAMOLED displeje nabídne 120Hz obnovovací frekvenci a to se hodí zájmena pro hráče mobilních her. Je zde podpora vysokého rozlišení WQHD+, ale jen při 60fps.

Kamera telefonu Galaxy S20 Ultra

Přední kamera nabídne 40MPx rozlišení a spoustu zajímavý funkcí. Snímač otisků prstů bude v displeji a má být stokrát přesnější a rychlejší, než u první generace snímače.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Jedná se tedy o ideální herní telefon. Nabídne silný čip Snapdragon 865 a Exynos 990 (v EU). Oba čipy jsou vyrobeny na 7nm procesu. Díky tomu máte lepší výdrž i výkon. Nicméně čip zvládá právě i 120Hz obrazovku, 108MPx kameru, 8K nahrávání, 5G modem a mnohem více. Standardem telefonu bude 12GB RAM a druhá varianta je pak 16GB RAM.

Telefony tak mají už více RAM, než standardní PC, což je už co říct.

Fotoaparát zároveň nabídne 10x optický ZOOM. Vydržte tedy do 11. září 2020 a uvidíte pravděpodobně hodně pokročilý telefon. Teď záleží, za jakou cenu.

Buroň Tomáš