Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A42 5G specifikace

Vydáno dne: 19.11.2020

Samsung má ve svém portfoliu Samsung Galaxy A42 5G, což je nejlevnější 5G telefon současnosti. Má také velkou baterií a hlavní kameru o velikosti 48MPx.

Telefon střední třídy, který má 5G podporu. Pokud jste ho ještě neviděli nebo neslyšeli, tak dnes před Vánoci máte možnost. Tento telefon disponuje velkým displejem.

K dispozici máte 6.6 palcový AMOLED displej s HD+ rozlišením. Na zadní straně je pak 48MPx hlavní kamera se clonou f/1.8 a 8MPx f/2.2 clonou, 5MPx f/2.4 a 5MPx f/2.4. Selfie kamera má 20MPx rozlišení se clonou f/2.2.

Galaxy A42 5G
Galaxy A42 5G

Telefon má čip s osmijádrovým procesorem o frekvenci 2.2GHz + Hexa 1.8 GHz. Jedná se o Snapdragon 750G, který se nedávno představil.

Co se týče velikosti paměti, tak jsou tady varianty 4/6/8GB RAM se 128GB interním úložištěm. Baterie 5000mAh a výkon nabíječky je 15W. V displeji je pak snímač otisků prstů. Dostupný je v černé, bílé a šedé variantě.

Další zajímavé příspěvky
Samsung se vrací do hry s mobilními telefony
Samsung statistiky

Samsung se opět dostává zpátky a zvyšuje svůj podíl na trhu s mobilními telefony. Pravděpodobně ubírá firmě Huawei, protože té Přečíst si více

Redmi Watch oznámen
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi Redmi Watch byly představeny. Jsou to první hodinky od této společnosti, které nabízejí klasický čtvercový displej. Zároveň se nabízejí Přečíst si více

Samsung možná vydá telefon Galaxy S21 v lednu
Samsung ISOCELL Vizion

Samsung Galaxy S21 dorazí pravděpodobně v lednu 2021. Není to však jisté, ale i největší dodavatel Samsungu začal vyrábět součástky Přečíst si více

Sony Xperia 5 II na videu zcela rozdělaný
Sony Xperia 5 II

Nový telefon Sony Xperia 5 II je k dispozici na videu, kde je také zcela rozebrán. Pojďme se podívat na Přečíst si více