Vypnout reklamy

Již jsme psali o telefonech a novém číslování řad M10, M20 a M30. Samsung stejným způsobem postupuje v řadě “A”, kde číslo za “A” bude dvouciferné. Nový telefon Samsung Galaxy A50 se očekává v roce 2019 a dnes se objevil na Geekbench. Pod modelovým označením Samsung SM-A505F má telefon Galaxy A50 skóre 4380 bodů v […]

Již jsme psali o telefonech a novém číslování řad M10, M20 a M30. Samsung stejným způsobem postupuje v řadě “A”, kde číslo za “A” bude dvouciferné. Nový telefon Samsung Galaxy A50 se očekává v roce 2019 a dnes se objevil na Geekbench.

Pod modelovým označením Samsung SM-A505F má telefon Galaxy A50 skóre 4380 bodů v testu pro více jádro a 1615 v testu pro jedno jádro. Tento výsledek pravděpodobně náleží čipu Exynos 9610, kde je taktéž 4GB RAM.

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50

Jak to bohužel obvykle bývá, tak při prvních testech se toho moc nedozvíme. To znamená velikost úložiště, kamerové rozlišení je v této chvíli velkou neznámou. V testu se telefon prezentuje již se systémem Android 9 Pie. Samsung tak trošku změnil strategií, protože většinou telefony střední třídy a základní telefony vydává se starším systémem.

Samsung stále nepotvrdil kdy telefon Galaxy A50 vyjde.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.