Vypnout reklamy

Klíčové specifikace k novější verzi telefonu Galaxy A50s, který dorazí hlavně s vylepšenými senzory fotoaparátu, displejem a baterií.

19.7.2019

Samsung Galaxy A50s klíčové specifikace

Samsung již představil telefon Samsung Galaxy A50 v únoru tohoto roku. A tento rok zároveň vydal již spoustu telefonu řady A, které se velmi dobře prodávají.

Jelikož Galaxy A50 má úspěch, tak se Samsung rozhodl vydat novější verzi Galaxy A50 a teď máme k dispozici test na Geekbench k telefonu Galaxy A50s.

Samsung Galaxy A50s
Samsung Galaxy A50s

Má modelové označení SM-A507FN se skórem 1685 a 5446 bodů v jedno-jádrovém a více-jádrovém testu respektive. Díky testu vidíme, který čip bude použit v telefonu. Je zde sice napsáno universal9610, ale to znamená Exynos 9610, 4GB RAM a Android Pie. Takže stejně jako Galaxy A50. Avšak Galaxy A50s dorazí s různými senzory, displejem a baterií.

Ohledně vydání Samsung Galaxy A50s není ještě ani slovo. Ale věříme, že brzy budeme vědět více.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.